بهترین های گشت و گذار در تفلیس

تفلیس یکی از شهرهای در حال رشد است. با ما همراه باشید تا شما را به یک گشت و گذار در شهر زیبا و اروپایی تفلیس ببریم.
1.خیابان روستاولی
این خیابان قلب تفلیس است. این خیابان بارها و بارها ارزش بالا و پایین رفتن دارد بدون آنکه قدیمی و یا تکراری شود. سایه ی درختان که کل خیابان را احاطه کرده است، بنای یادبود آزادی و پیروزی، کافه ها و مغازه های سراسر خیابان، بسیار دیدنیست.
2. زنگ در کلیسای جامع ترینیتی
این بزرگترین کلیسای جامع در گرجستان است اما چندان قدیمی نیست،ساخت آن به سال 2004بازمیگردد. به محض ورود صدای زنگ از برج ناقوس قابل شنیدن است. این زنگ ها طوری به صدا در می آیند که گویی زیباترین ملودی ها نواخته می شود. زمانی که به بالای برج نگاه می کنید، میبینید که اشخاص با شور و احساس عجیبی اینکار را انجام می دهند.
3. سفرهای یک روزه
تفلیس یک محل عالی برای سفرهای یک روزه است. تفلیس قدیم پایتخت سابق گرجستان است، نزدیک و ارزان. با یک اتوبوس و یا تاکسی می توانید یه این شهر سفر کنید و روزی جذاب را در آن بگذرانید. در این شهر میتوانید به بازدید از داوید گارجی رفته تا صومعه های غار مانند آنرا ببنید. همچنین بازدید از سیغناغی از تلاوی که شهری مانند ایتالیا است را فراموش نکنید.
4.شهر قدیمی
درست است که دولت در حال ساخت و بازسازی این شهر است اما خیابان و ساختمان های قدیمی با بالکن های زیبا و کلیسای صد ساله هنوز هم در این شهر چشم نواز هستند. منظره ای این شهر در کنار رودخانه ی بزرگ بسیار تماشایی است.

همین الان

تور خودتو بساز