درباره آنتالیا

از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد. به عبارت دیگر در فصل زمستان امواج هوای گرم از سوی دریا به طرف ساحل در چرخش بوده و مانع از برودت و سرمای زیاد می‌گردد. میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌است. در زمستان ماه ژانویه دمای هوا بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد. پلاژهای آنتالیا عبارتند از کنیاآلتی، لارا و کارپوزکالدیران. منطقه های بی داغلاری و ساکلی کنت، مختص ورزش های زمستانی اند. فرودگاه آنتالیا و فرودگاه بین المللی سابیحا گوکچن، تنها فرودگاه های آنتالیا هستند. پارک آبی و پارک دلفین ها (دلفین ها، شیرهای دریایی، وال های سفید) در آنتالیا جاذبه های آنتالیا برای کودکان هستند.

تصاویر شهر آنتالیا

غواصی را در آنتالیا فراموش نکنید

تور غواصی در شهر کمر.بازدید از مناظر زیبای طبیعی دریا و ساحل.امکان شنا،حمام آفتاب وغواصی همراه با مربیان مجرب تور غواصی آنتالیا در منطقه کمر انجام می شود. در این تور پس از رسیدن به اسکله مرکزی شهر کمر در نزدیکی آنتالیا و سوار شدن بر لنج های تفریحی شرکت کنندگان به گروه های 5 نفره تقسیم شده و پس از حرکت لنج و دریافت آموزش های لازم که بسیار ساده نیز می باشند به همراه مربی مربوطه اولین غواصی خود را انجام می دهند

پارک دلفین ها (دلفیناریوم)

دلفیناریوم یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا و دیدنیهای ترکیه، بخشی از پارک آبی آنتالیا است و دلفین ها، فک ها و وال های سفید در این پارک نمایش می دهند. دلفیناریوم یکی دیگر از جاذبه های ترکیه و دیدنیهای آنتالیای ترکیه به شمار میرود.

همین الان

تور خودتو بساز